• Украина, Киев

  • проспект Любомира Гузара 20а

Главная » Новости и акции » Що таке домокомплект Сервус?

Що таке домокомплект Сервус?

image
10.11.2020

Будівництво – дуже відповідальний і серйозний процес, до якого варто ставитись з особливою увагою. На сьогодні існує різноманіття способів, як можна швидко і економічно побудувати будинок, але домокомплекти з sip-панелей користуються особливою популярністю серед них.

Домокомплект канадського будинку – це  виготовлення всіх елементів конструкції будинку з sip-панелей, які розкроюють відповідно до розмірів, зазначених в проектній документації на спеціальному обладнанні. До складу комплекту зазвичай входять: сухі пиломатеріали, кріплення, монтажна піна і інші будівельні матеріали, призначені для монтажу sip-панелей. Вікна, двері, оздоблювальні матеріали, елементи інженерного обладнання потрібно замовляти додатково.

Можна сказати, що домокомплект – це своєрідні деталі «конструктора», з якого складається майбутній будинок. На будмайданчик компанія «Сервус» доставляє вже повністю готовий до монтажу комплект будинку. Технологія будівництва із sip-панелей виключає помилки монтажу збірного будинку.

Переваги домокомплекту з sip-панелей.

Найбільша перевага – це швидкий та якісний процес будівництва. Втім, на цьому плюси не закінчуються. Також можна відзначити, що:

Будівництво з sip-панелей – економічно вигідне. Можна заощадити і звести будинок самостійно, озброївшись кресленням будівлі. Але! Радимо довірити роботу професіоналам.

Тепло і затишок. У будівлях завжди тепло і затишно, так як sip-панелі мають чудову теплоізоляцію і звукоізоляцію.

Універсальність. Будинки з sip виходять легковагими, з’являється можливість встановити на фундамент палі. Це відразу дає деякі переваги – будинок можна поставити хоч на болоті, хоч на глинистому ґрунті, хоч в зоні вічної мерзлоти.

Ще одна характерна особливість: на процес будівництва не впливають погодні умови. Будівництво можна вести і в дощ, і в сніг, і в спеку, і в холод. Це вигідно відрізняє цей спосіб будівництва від класичного.

Будинки із sip-панелей – це швидко, якісно, ​​ефективно та економічно вигідно.

Получить расчет стоимости дома

Записаться на просмотр готового дома