• Украина, Киев

  • проспект Любомира Гузара 20а

Главная » Новости и акции » Як вплинула пандемія на оформлення інтер’єрів?

Як вплинула пандемія на оформлення інтер’єрів?

image
06.03.2021

Пандемія внесла корективи у життя багатьох людей. Вимушено знаходячись у своєму будинку 24 години на добу, люди стали все більше цінувати важливість простого, але водночас практичного дизайну.

В інтер’єрі 2021 все більше можна спостерігати такі тенденції:

  • Відкритий доступ до свіжого повітря – важливий пункт.

Поки ми залишалися замкнені у своїх оселях, доступний відкритий простір зі свіжим повітрям став справжнім багатством – неважливо чи це дворик будинку, чи балкон у міській квартирі. Кімнатні квіти, кашпо, зелений куточок – стали не просто частиною декору, а способом поєднання з природою як джерелом енергії.

  • Увага на функцію і форму.

Зараз все більше уваги в інтер’єрі приділяють комфорту, плануванню приміщення, ретельніше підбирають елементи декору, меблі, щоб не захаращувати простір, купують якісні вироби і матеріали.

  • Домашні офіси

На сьогодні більшість працює віддалено. Тому навіть в маленькому просторі потрібно облаштовуватися з комфортом. Вбудовані, підвісні полки, шафи звільнять стіл від паперів і канцелярського приладдя. Їх можна повісити над столом, на сусідній стіні. Локальне освітлення повинно реалізовуватися у вигляді мобільних, функціональних і максимально простих настільних світильників.

  • Фон має значення

Збільшення числа відеодзвінків не тільки від друзів, а й по роботі змусило кожного замислитися, яке враження справляє наш будинок на інших людей. Тому у більшості випадків для кольорової гами оселі вибирають світлі, пастельні тони, які не дратують та швидко не набридають.

Получить расчет стоимости дома

Записаться на просмотр готового дома