• Украина, Киев

  • ул. Парково-Сырецкая, 4В

Главная » Новости и акции » Звукоізоляція в будинках Сервус

Звукоізоляція в будинках Сервус

image
15.08.2019

Перед початком будівництва є кілька аспектів про які варто задуматись завчасно. Один із них – це звукоізоляція.
Ідеальне розв’язання цієї проблеми пропонують будинки із СІП панелей. Структура так званих «сендвічів» дозволяє максимально захистити вашу оселю від небажаних звуків. Щільно склеєні між собою аркуші ОСП та пінополістиролу мають показник звукоізоляції 70 дБ.

Таким чином, СІП панелі пригнічують небажаний шум і значно покращують акустику будинку.

Шум, що виникає та поширюється у приміщенні можна умовно розділити на такі види:

  • Повітряний. Шум, що має джерело випромінювання у повітрі (людський голос, музика, шум інженерного обладнання);
  • Ударний – наслідок взаємодії на тверде тіло, після нього шум поширюється крізь конструкцію, яка стає джерелом випромінювання (забивання цвяха в стіну, падіння предметів, кроки по підлозі);
  • Структурний – шум, що передається твердими конструкціями будівель, незалежно від первинного джерела шуму і розповсюджується повітряним шумом.

Вчені-акустики вважають, що комфортні умови шуму для людини – від 25 до 65 дБ. При більш низьких чи більш високих значеннях у людини може виникати дискомфорт. Звук понад 100 дБ може призвести до зниження слуху або його втрати.

Згідно з нормами, оптимальний показник шуму для житлового приміщення – 45 дБ. Тож, поекти будинків із СІП панелей не потребують додаткової звукоізоляції від повітряного і структурованого шуму.

Як показує практика, що хоча ударні шуми в будинку Сервус і не ізолюються повністю, але рівень шуму в рази нижче, ніж у будинків, побудованих із застосуванням інших технологій.

Будівництво по канадській технології – це шлях до спокійного і комфортного життя!Получить расчет стоимости дома

Записаться на просмотр готового дома