• Україна, Київ

 • проспект Любомира Гузара 20а

Національний виробник
енергоефективних будинків
№1 в Україні

Замовте розрахунок
Вашого будинку

Національний виробник
енергоефективних будинків
№1 в Україні

2-3 місяці будівництво під ключ
від 140 $/м² вартість домокомплекту
до 70% економія на опаленні

БУДІВНИЦТВО ШВИДКОМОНТОВАНИХ БУДИНКІВ ЗА КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Вже понад 50 років у Канаді, США та Європі будинки з SIP панелей, побудовані за класичною канадською технологією, користуються заслуженою популярністю. У Японії за каркасною технологією збудовано понад 40% будівель по всій країні.

Низька ціна житла під ключ і швидкість реалізації проєкту довгий час змушували українців замислюватися про надійність і довговічність швидкомонтованих будинків. Адже справді, каркасні будинки будуються у 3-4 рази швидше за цегляні, і при цьому коштують дешевше.

Але зараз ситуація кардинально змінилася - щорічно в Україні збільшується кількість охочих побудувати будинок за канадською технологією. Загалом ми вже побудували 2265 будинків із SIP-панелей.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТЕХНОЛОГІЮ «СЕРВУС»

ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ «СЕРВУС КИЇВ»?

Взявши за основу досвід цивілізованих країн у сфері будівництва за канадською технологією, використовуючи інноваційні рішення та новітні розробки, «Сервус» став першим національним виробником енергоефективних будинків. Особливу увагу ми приділяємо економному витрачанню природних ресурсів та екологічності матеріалів, що використовуються.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Каркасний будинок із СІП-панелей, зібраний у «Сервус Київ» з високоякісних матеріалів за канадською технологією, має бездоганні тепло-енергетичні характеристики. Витрати на опалення каркасного будинку в 3 рази нижчі порівняно з цегляним будинком такої ж площі завдяки відсутності «містків холоду». Щоб втрати тепла були настільки ж мінімальними, стіна цегляного будинку повинна бути в 15 разів товща за одну стандартну SIP-панель. Для повноцінного опалення канадського будинку достатньо опалювального котла малої потужності або сонячного колектора.

Досвід будівництва

Розпочавши свою діяльність у 2005 році, ми планомірно розширювали виробничо-будівельну базу, впроваджували інноваційні технології будівництва та активно працювали над популяризацією теплих та енергоефективних канадських будинків в Україні. Ми першими запропонували готові проекти каркасно-щитових будинків та будівництво будинку із сендвіч-панелей під ключ. На сьогоднішній день компанією збудовано понад 1150 будинків та комерційних об'єктів, ще 20 – у стадії реалізації, відкрили представництва в Європі та значно підвищили рівень обслуговування клієнтів.

Євростандарт

Ставши першопрохідником ринку енергоефективного будівництва за канадською технологією, відкривши 13 представництв в Україні, компанія вийшла на ринок Європи і щороку розширює представницьку мережу. Понад 50 житлових та комерційних об'єктів ми побудували у Словаччині та Польщі, Австрії, Чехії та Німеччині. Швидкомонтовані будинки з сендвіч-панелей «Сервус Київ» продемонстрували чудові показники енергоефективності та були удостоєні найвищого балу зі збереження енергоресурсів, отримавши Європейський сертифікат якості.

Вартість будинку

Будівництво будинку за канадською технологією в Україні економічно вигідне та виправдане.. Низька собівартість будинків, що швидко зводяться, обумовлена ​​малою матеріаломісткістю, відсутністю необхідності зведення дорогого фундаменту, використання важкої техніки. Готові авторські проекти, власні технології, грамотне планування та детальний розрахунок дозволяють нам гарантувати чесну ціну. Ми пропонуємо максимально вигідні ціни на будівництво будинку – від 103 у.о. за 1 кв. м. Ціна будинку «під ключ» площею близько 100-120 кв.м становитиме близько 30 000 – 32 000 у.о.

8 ПЕРЕВАГ КАРКАСНИХ БУДИНКІВ «СЕРВУС»

Класична канадська технологія будівництва каркасних будинків із SIP-панелей ґрунтується на трьох головних принципах: економно, екологічно, ефективно. «Сервус Київ» прагне довести, що будівництво будинку під ключ в Україні може бути проведене максимально якісно, швидко та за мінімальних витрат.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

«Сервус» побудує для вас канадський швидкомонтований будинок за унікальною технологією менш ніж за 2 місяці – це в 3-4 рази швидше, ніж традиційні методи будівництва.

ВІДМІННА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Стіна з SIP-панелей товщиною 164 мм за своїми теплоізоляційними властивостями відповідає 2-х метровій цегляній стіні. Влітку в каркасному будинку прохолодно, а взимку – дуже тепло.

ПОЖЕЖОБЕЗПЕКА

При будівництві помешкань ми використовуємо якісні SIP-панелі з негорючим утеплювачем, а для перешкоди займання несучі конструкції піддаються антипіреновій обробці.

ЕКОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ

Дотримуючись європейських стандартів якості та вимог щодо екологічної безпеки будівельних матеріалів, ми використовуємо виключно сертифіковану продукцію.

Євростандарт

Канадська технологія у поєднанні з європейськими стандартами якості у «Сервус Київ» доведена до досконалості. При правильній експлуатації каркасний будинок прослужить Вам понад 80 років.

НАДІЙНИЙ І МІЦНИЙ

Канадські будинки із SIP-панелей стійкі до сейсмічної активності та здатні витримати не лише сильні пориви вітру чи навіть ураган, а й невеликий землетрус.

ВСЕСЕЗОННИЙ МОНТАЖ

Під час будівництва будинку за канадською технологією відсутні процеси, що залежать від пори року та погодних умов. «Сервус Київ» будує будинок цілий рік, навіть у сильні морози.

Без усадки

Завдяки легким елементам конструкції повністю виключена ймовірність усадки ґрунту. Будинок із SIP панелей готовий до обробки та проживання одразу після закінчення будівництва.

Скільки коштує будинок під ключ? Замовте прорахунок

Нарівні з високими теплоізоляційними характеристиками ціна канадського будинку в Україні – одна з найвагоміших переваг будинків, що швидко зводяться з сип панелей. Бюджет будівництва залежатиме від обраного проекту, масштабності об'єкта, додаткових змін та деяких інших нюансів.

Популярні проекти «СЕРВУС»

Основою реалізації проекту каркасного будинку є архітектурна ідея та концепція. Солідний досвід роботи у сфері будівництва будинків за канадською технологією дозволив нам знайти баланс між практичністю та унікальністю планування, витонченістю фасаду та надійністю конструкції. «Сервус Київ» пропонує найкращі проектні рішення, які задовольнять потреби більшості клієнтів. Збудувавши понад 1000 будинків ми, безумовно, зустрічалися з різними уявленнями про комфорт та функціональність – у типові проекти вносили зміни, готові домокомплекти видозмінювали з огляду на побажання клієнта розробляли індивідуальні проекти будинків із сип-панелей. Проте є проекти енергозберігаючих будинків Сервус, які користуються незмінною популярністю у наших клієнтів. Можливо, серед них ви знайдете будинок своєї мрії?

Дивитись усі проекти

Підберіть
будинок своєї мрії

Іноді, щоб візуалізувати будинок своєї мрії, потрібно трохи натхнення. Бажаючи допомогти клієнтам та спростити ваш вибір, ми пропонуємо каталог готових проектів енергозберігаючих будинків. Будь-який проект каркасного будинку – це готове ідеальне рішення для будівництва, але ви можете змінити його під власні потреби. Будинок від «Сервус Київ» побудований за технологією SIP – класичний, надійний та сучасний будинок для комфортного життя.

Всі проекти

Відео-відгуки наших клієнтів

Репутація компанії «Сервус Київ» залежить від відгуків клієнтів, які замовили будівництво будинку за канадською технологією. Адже що може бути ціннішим, ніж відгуки наших реальних власників енергоефективного будинку, їх досвід та враження.
Відгуки власників каркасних будинків від «Сервус Київ» – найчесніший і неупереджений арбітр. Підставою для оцінки якості наших робіт є вже не красива картинка проекту майбутнього будинку та унікальність його планування, а те, як конструкція будівлі відповідає покладеним на неї завданням та очікуванням. Наші клієнти стверджують: енергозберігаючі будинки «Сервус» надійні, пожежобезпечні та екологічні, мають бездоганні теплоізоляційні характеристики.

Щасливі сім'ї та задоволені клієнти

Підлісна Ірина

Компанія «Сервус» робила на наше замовлення будівництво будинку. За час співпраці компанія зарекомендувала себе як виконавчий підрядник, робота виконувалася у стислий термін, у повному обсязі, якісно. При цьому максимально було враховано наші побажання, виявлено гнучкість та оперативність, чітку організацію робіт.
Щасливі сім'ї та задоволені клієнти

Сім'я Дашиних

Висловлюємо подяку працівникам компанії «Сервус» за втілення нашої мрії – чудовий, теплий та затишний будинок! Дякуємо всьому колективу, від архітекторів до будівельників за чітку та злагоджену роботу, за терпіння та розуміння.
Щасливі сім'ї та задоволені клієнти

Ковальський Валерій

Живемо в будинку третій рік, опалювана площа складає 149 м2, витрата газу за рік на опалення, гарячу воду та приготування їжі складає менше 2500 м3, при комфортній температурі в приміщеннях, що, як відомо, оплачується за мінімальним тарифом.

Наші партнери

Основний принцип нашої співпраці – перевірений виробник, надійний постачальник,
Є пропозиції? Компанія «Сервус Київ» відкрита для співпраці – приєднуйтесь до нашої команди!

За годы своей деятельности в сотрудничестве с ведущими производителями и поставщиками материалов мы построили более 2265 коммерческих и частных объектов. В стремлении предложить своим клиентам лучшее решение и максимально выгодные условия мы формируем команду лучших специалистов в своей сфере.

У виборі партнерів та інвесторів ми орієнтуємося насамперед на репутацію компанії-партнера та якість реалізованого продукту. Внутрішнє оздоблення, скління, кліматичне та вентиляційне обладнання, декоративне оформлення інтер'єру та екстер'єру – завдяки можливостям наших Партнерів ми надаємо своїм Клієнтам послугу будівництва енергоефективного будинку «під ключ».

ВЛАСНИЙ БУДИНОК: ВІД МРІЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ!

ЗАЛИШИЛИСЯ СУМНІВИ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕКСПЕРТА?

До фахівців «Сервус Київ» ви можете звернутися за додатковою консультацією.
Ми докладно відповімо на ваші запитання, разом розрахуємо вартість будинку,
допоможемо підібрати проєкт чи доопрацювати його з урахуванням ваших побажань.

+380 (96) 396 86 68

office@servus.ua

Петро Бобров

Петро Бобров

ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ

На безкоштовний перегляд
готового будинку «СЕРВУС»

ЧОМУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ БУДИНКИ «СЕРВУС»

Будівництво будинків та котеджів під ключ – головний напрямок діяльності нашої компанії. Щоб побудувати приватний будинок під ключ, ми використовуємо сучасні технології, які дозволяють нашим клієнтам купити недорого «теплий будинок» під ключ, який прослужить десятиліття.

ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС:

 1. Будівництво будинку триває близько трьох місяців. Ви можете навесні купити будинок з SIP-панелей і вже влітку в нього заселитися.
 2. Широка географія. Ви можете недорого купити новий будинок у селі, передмісті чи місті.
 3. Будівництво приватних житлових будинків будь-якої складності. Вам потрібно збудувати одноповерховий будинок – «Сервус», двоповерховий будинок – «Сервус», побудувати сучасний фінський будинок під ключ – «Сервус». Для нас немає нездійсненних завдань.
 4. У нас можна купити будинок недорого та без посередників. Розцінка на наші щитові будинки набагато нижча в порівнянні з іншими технологіями та підрядниками.
 5. Енергоефективні технології дозволяють зберігати тепло навіть у люті морози.
 6. Будинки мають високий рівень шумоізоляції. Вони екологічні та безпечні для людини.

Якщо ви мрієте збудувати заміський дачний будинок на ділянці, мрієте про затишний будинок у селі, мрієте в оточенні природи пити каву на терасі свого приватного фінського (канадського) будинку – зверніться до нас.

Компанія «Сервус Київ» допоможе швидко та недорого купити будинок в Києві та Київській області. Ми гарантуємо не тільки економію ваших коштів, але й якісний, стильний, сучасний, теплий та комфортний будинок.

Наша компанія однією з перших представила проєкти та розпочала будівництво каркасних будинків в Україні. Клієнти компанії «Сервус Київ» оцінили будинок із сендвіч-панелей серед перших в Україні. Серед клієнтів нашої компанії також багато державних діячів, телезірок та інших відомих людей.

Ми будуємо будинки вже понад 10 років. 900 сімей вже здійснили свою мрію та живуть у теплих затишних будинках від «Сервус». Приєднуйтесь!

БУДІВНИЦТВО КАРКАСНИХ БУДИНКІВ ПІД КЛЮЧ – ЦЕ ЛЕГКО!

Якщо ви хочете збудувати будинок у Києві для своєї родини, то каркасний будинок під ключ – найкращий вихід з усіх, що існують у світі на даний момент. Каркасні будинки користуються все більшою популярністю у світі. В Україні також зростає попит на цю технологію. І не дивно, адже ця унікальна методика зведення будівель має безліч переваг, про які ми розповімо далі. І якщо ви мрієте про надійне житло, яке служитиме вам та вашій родині не менше 80 років, то канадські каркасні будинки під ключ – ідеальне рішення для вас.

БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ ЗА КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Будівництво канадських будинків під ключ (або за так званою каркасною технологією) досить давно практикується в цивілізованих країнах Європи та Північної Америки, а тому механізм відпрацьовано до дрібниць, удосконалено, і має безліч позитивних якостей. Каркасні будинки під ключ, що побудовані із застосуванням  СІП-панелей, – галузь, що активно розвивається, в якій використовують тільки інноваційні рішення та найновіші розробки. Будівництво каркасних будинків дуже швидко збільшує обсяги в розвинених країнах, де досить багато уваги приділяють екологічності матеріалів та мінімальному витрачанню природних ресурсів з максимальною їхньою ефективністю. Наприклад, у Північній Америці, а саме – Канаді та США, близько 80% будівель, що зводять щорічно, мають в основі каркасну технологію, а лише в самій Японії цей коефіцієнт – вже перевищує 40%.

В Україні ці показники набагато скромніші, але українці також поступово переходять на сучасні технології будівництва, і вже кожен десятий заміський будинок під ключ будується на основі канадської технології, а в місті цей відсоток ще вищий.

В Україні ці показники набагато скромніші, але українці також поступово переходять на сучасні технології будівництва, і вже кожен десятий заміський будинок під ключ будується на основі канадської технології, а в місті цей відсоток ще вищий.

Швидкомонтовані каркасні будинки мають безліч переваг перед іншими видами будівель, що використовуються віддавніше.

 1. У першу чергу, канадська технологія будівництва забезпечує високу швидкість зведення будівлі – ви замовляєте житло, і максимум через три місяці вже можете в ньому жити, тоді як будівництво цегляного будинку може займати від одного року до двох.
 2. Житло з SIP-панелей не вимагає додаткової теплоізоляції, тому що сама конструкція плити передбачає використання пінополістиролу як наповнювача. Експлуатація будинку за канадською технологією не принесе вам жодних додаткових турбот у температурному діапазоні від +50 до -50. Навіть Міжнародна полярна станція на Південному полюсі збудована саме із SIP-панелей.
 3. Ви можете забути про усунення недоліків стін та їх вирівнювання – кути та стіни SIP-панелей ідеально рівні.
 4. SIP-панелі надзвичайно зручні в експлуатації: під час транспортування, встановлення та зовнішньої обробки. Завдяки цим матеріалам каркасні будівлі будуються в рекордно короткі терміни без застосування важкої будівельної техніки, що дозволяє будувати будь-де, не боячись, що техніка не проїде. А ще споруда без залучення будівельної техніки значно заощаджує кошти замовника.
 5. Крім цього, будинки за канадською технологією не дають усадки, а це означає, що розпочинати роботи з обробки можна відразу, що економить ще й час. До того ж, це дозволяє скоротити витрати на фундамент, адже для конструкції канадських будинків можна використовувати його полегшені варіації.
 6. Обробка SIP-панелей антисептиками виключає можливість гниття та деформації плити, а антипірени виключають можливість займання панелей та їх самостійного горіння.
 7. Будівництво каркасного будинку під ключ обійдеться в 3 рази дешевше за аналогічні будівлі з цегли.

Будівництво заміських будинків під ключ – найкращий вихід для вас, адже будинок під ключ, це насамперед гарантія вашого комфорту.

ШВИДКОМОНТОВАНІ БУДИНКИ У КИЄВІ ТА КІЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІД КОМПАНІЇ «СЕРВУС»

Будівництво каркасних будинків під ключ має величезний попит, і ми пояснимо, чому варто обрати саме компанію «Сервус Київ», щоб ваш ідеальний будинок з мрії втілився в реальність.

Наша компанія на ринку будівництва більше десяти років, і фахівці «Сервус Київ» можуть гарантувати виконання будь-якої складності на вищому рівні, чи то елітний котедж під ключ, чи дачний будинок під ключ, або ж великий канадський будинок під ключ. Будьте впевнені в якості житла, що зводиться нами: в Україні вже більше тисячі сімей скористалися нашою головною послугою – спорудження будинку під ключ.

Побудувати будинок під ключ у Києві з компанією «Сервус» ви можете будь-якої пори року (на відміну від цегляних будівель), будівництво каркасних будинків не залежить від погодних умов.

Каркасні споруди компанії «Сервус» пройшли безліч випробувань, у тому числі на сейсмостійкість – і канадський будинок витримує землетрус силою дев'ять балів.

Каркасні дачні енергозберігаючі будинки під ключ від компанії «Сервус Київ» отримали класифікацію вогнетривкості REI 60.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ПРОСТОТОЮ ТА ДОСТУПНІСТЮ БУДІВНИЦТВА З «СЕРВУС КИЇВ»

Будівництво будинку в Києві може здаватися складною справою, але будьте певні – компанія «Сервус Київ» візьме більшість турбот на себе. Вам залишається тільки обрати проєкт будинку, за яким ви хочете побудувати житло у Києві та затвердити всі деталі з нашими спеціалістами. Найпопулярніші – проєкти одноповерхових будинків.

Якщо вас не влаштовує щось у зовнішньому вигляді будівлі або деталь у плануванні здається незручною – зверніться до наших фахівців. Ми можемо внести практично будь-які поправки до креслення за вашими побажаннями, адже будівництво будинків під ключ потребує персонального підходу до кожного клієнта.

Завдяки широкій географії компанія «Сервус» допоможе вам придбати енергоефективні дачні будинки під ключ де завгодно – чи то віддалене село, чи велике селище. Ми зробили все, щоб будівництво дачних будинків під ключ було зручним та безпечним для вас – «Сервус Київ» надає безкоштовну доставку та поетапну оплату для своїх клієнтів.

Приєднуйтесь до «Сервуса» і вже через три місяці ви зможете насолоджуватися життям у новому будинку!

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку