Каркасні будинки за канадською технологією – один із сучасних трендів у галузі малоповерхового будівництва.
ПОКИ ДОРОЖЧАЮТЬ МАТЕРІАЛИ І ЗРОСТАЮТЬ ЦІНИ НА ЕНЕРГОРЕСУРСИ, НАШІ ЗАМОВНИКИ НЕ ВТРАЧАЮТЬ ЧАСУ, ВКЛАДАЮЧИ КОШТИ У БУДІВНИЦТВО ЖИТЛА ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІВ, ЯКЕ БУДУЄТЬСЯ ШВИДКО. ТАКІ ПОМЕШКАННЯ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ МАСИВНОГО ФУНДАМЕНТУ, ЇХ ВІДРІЗНЯЄ НЕЙМОВІРНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, А ПИТАННЯ З БУДІВНИЦТВОМ МОЖНА ЗАКРИТИ МЕНШЕ НІЖ ЗА ПІВ РОКУ!
Панелі СІП, подібно до сендвічу, мають три шари, тому в будівництві їх і називають сендвіч-панелями.
Будинки з використанням СІП-панелей почали будувати у Канаді ще у 1960-х роках. На той момент будинок з такого інноваційного матеріалу виходив досить дорогою спорудою. Тим не менш, енергозберігаючі переваги, відсутність необхідності в додатковому внутрішньому оздобленні та висока точність при будівництві для мешканців країни з холодними зимами та помірно-прохолодним літом стали очевидними, а такий будівельний метод – неймовірно популярним. Відтоді технологія так і називається «канадською».
З 70-х років каркасно-панельні будинки за SIP-технологією також набули поширення в США, Великій Британії та скандинавських країнах. Щодо Європи, то особливе зростання популярності таких будинків тут відзначається в останнє десятиліття. Зумовлено це, перш за все, посиленням стандартів теплоізоляції новозбудованих будинків та підвищенням рівня турботи про навколишнє середовище.
В Україні попит на канадські будинки зріс із 2016 року після різкого підвищення вартості електроенергії, газу і твердого палива – ресурсів, необхідних для опалення житла.
На заводах «Сервус-Київ» для виготовлення СІП-панелей використовується спінений полістирол, укладений між двома плитами екологічно чистої OSB-плити. Склеювання шарів здійснюється за допомогою поліуретанового клею з тиском понад 15 тонн, що забезпечує сендвіч-панелі повітронепроникність та максимально можливу механічну міцність.
Будинки з SIP-панелей демонструють безліч переваг:
Теплопровідність пінополістиролу менша (у 17,5 разів!), ніж у цегли, тому стіна з SIP-панелі товщиною 16 см за теплозберігаючими властивостями аналогічна практично 3-метровій цегляній стіні! Дослідження довели, що середні витрати на обігрів будинку зі стінами із СІП-панелей у 6 разів менші, ніж у випадку з будинком з утепленими цегляними стінами.
Пінополістирол не схильний до зміни хімічних властивостей, гниття і деформацій. При дотриманні правил монтажу технологія виробництва «Сервус» дозволяє гарантувати щонайменше 80-річний термін служби кожної СІП-панелі. Більше того, подібний будинок витримує серйозний землетрус, що не менш важливо щодо довговічності будівлі, яка зводиться в сейсмоактивних регіонах.
Сендвіч-панелі нашого виробництва виготовляються з матеріалів, що перешкоджають горінню. Завдяки цьому, стіна будинку схильна до самозагасання і здатна чинити опір прямому впливу полум'я протягом 60 хвилин.
Матеріали SIP-панелей екологічно чисті та не виділяють фенол, формальдегід чи інші речовини у концентраціях, небезпечних для здоров'я мешканців будинку.
Як правило, будівництво будинків за канадською технологією займає мінімум часу та залежить від складності архітектури. Найчастіше для цього достатньо лише 3 місяців! При цьому будинок не дає усадки, будівництво виконується на полегшеному фундаменті та можливо у будь-яку пору року. Самі сендвіч-панелі легкі та мобільні. Стіни з них надалі не потребують додаткової термоізоляції та готові до оздоблювальних робіт і нанесення декоративних покриттів.
Нарешті, не менш важливою перевагою буде і те, що будинки під ключ із SIP-панелей обходяться в кілька разів дешевше за цегляні будівлі і за ціною їх можна порівняти з вартістю невеликої квартири в Києві.
Будинок із SIP-панелей від «Сервус Київ» – вигідна інвестиція у сучасний комфорт!