• Україна, Київ

  • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » Вікна

Вікна

Пластиковые окна для домов

ТЕПЛО І ЗАТИШОК У ВАШОМУ БУДИНКУ

Ні для кого не секрет, що якісні пластикові вікна – це запорука тепла та затишку у вашому будинку.

Сучасний ринок пропонує багато товарів від різних виробників, але, на жаль, вони не завжди відповідають усім стандартам якості.

Якщо ви хочете забезпечити довгі роки комфорту у вашому будинку і позбавити себе необхідності постійного ремонту та незапланованої заміни вікон, то купуйте надійні вироби, які збережуть тепло в будь-яку погоду.

Вікна Rehau – легендарна німецька якість

ОНЦЕРН REHAU ВЖЕ ПОНАД 60 РОКІВ ЗАЙМАЄТЬСЯ ВИРОБНИЦТВОМ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ. ВЕСЬ ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ КОНТРОЛЮЄТЬСЯ ФАХІВЦЯМИ, А ПЕРІОД ЕКСПЛУАТАЦІЇ СУПРОВОДЖУЄТЬСЯ СЕРВІСНИМ ОБСЛУГОВУВАННЯМ.

Не знаєте, з чого почати – скористайтеся нашою покроковою інструкцією.

1. Виберіть профільну систему

Враховуючи тип приміщення (квартира, будинок, нежитлове приміщення або балкон) та клімат Вашого регіону.

Системы Euro-Design 60, Ecosol-Design 60Системи для приміщень без особливих вимог щодо теплоізоляції, для скління балконів та лоджій
Euro-Design 60, Ecosol-Design 60
Системы Euro-Design 70, Brillant-DesignСистеми для житлових приміщень у І-ій температурній зоні:
Euro-Design 70, Brillant-Design
Пластиковые окна для частных домов и квартирСистеми для приватних будинків та квартир, обладнаних індивідуальними лічильниками тепла:
2. Вибір фурнітури

При виборі фурнітури запитуйте продукцію європейських виробників (Австрія, Німеччина) — така фурнітура безпроблемно функціонує багато років, навіть за інтенсивної експлуатації. Подбайте про кілька режимів відкривання (поворотне, відкидне, мікропровітрювання) – це дозволить підтримувати комфортний мікроклімат у приміщенні за будь-якої пори року.

Вибір склопакету.

ВИБИРАЮЧИ СКЛОПАКЕТ, ЗОКРЕМА ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ОСНОВНІ ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЙОГО ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ: КІЛЬКІСТЬ КАМЕР, ВІДСТАНЬ МІЖ ШАРАМИ СКЛА, НАЯВНІСТЬ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО (НИЗЬКО ЕМІСІЙНОГО) НАПИЛЕННЯ НА ПОВЕРХНІ СКЛА І ЗАПОВНЕННЯ ІНЕРТНИМ ГАЗОМ (АРГОНОМ, КРИПТОНОМ).

3. Вибір виконавця.

Рекомендуємо звернути увагу на компанії, що працюють виключно із профілем REHAU. Пройшли програму авторизації та отримали сертифікат про надання статусу «Авторизований партнер REHAU» або «Авторизований торговий партнер REHAU». Такий сертифікат вручається компанії за результатами регулярного аудиту технічного відділу REHAU.

4. Якісний монтаж вікон.
1. Монтаж згідно з ТУ 2. Монтаж згідно з ДСТУ 3. Європейська технологія монтажу вікон за системою ILLBRUCK
Монтаж вікон на піну без використання стрічок та герметиків.

Вікно монтується в отвір за допомогою анкерних пластин, це передбачає відсутність наскрізних отворів у пластиковому профілі (головки анкерних болтів повинні бути закриті відповідними заглушками. Установка анкерних пластин від краю не більше 150мм і далі з кроком не більше 600).

При монтажі вікна дуже важливо захистити монтажний шов особливими ізоляційними матеріалами. Так як у будинках із СІП-панелей вікно ставиться в отвір без чверті, використовувати ПСУЛ стрічку не можна, монтажний шов захищається спеціальним герметиком СТІЗ.

(герметик «СТІЗ А» за паропроникністю та стійкістю до УФ-опромінення відповідно до вимог ГОСТ 30971-2002 може бути рекомендований для влаштування зовнішнього шару монтажного шва вузлів примикань віконного блоку до стінових отворів).

Стрічка illbruck TP650 TRIO — єдине системне рішення на ринку, яке дає можливість протягом одного робочого етапу виконати повний монтаж вікна без монтажної піни та дуже швидко.

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку