• Україна, Київ

 • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » Інженерні системи

Інженерні системи

Проектирование и монтаж инженерных сетей

СПЛАНУЙТЕ ВАШ БУДИНОК

У наш час немає необхідності вибирати між комфортом міської квартири та принадами життя на природі — сучасні заміські будинки оснащені нітрохи не гірше за житло в мегаполісі, в них є всі необхідні інженерні системи: опалення, електрика, каналізація та водопостачання.

Одна з переваг приватного будинку перед квартирою – можливість організувати простір так, як хочеться Вам, і закласти всі комунікації в процесі будівництва.

ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ ФАХІВЦІ КОМПАНІЇ «СЕРВУС» РОЗРОБЛЯЮТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЄКТ, В ЯКОМУ ДЕТАЛЬНО ПРОДУМУЮТЬ РОЗВЕДЕННЯ ВСІХ КОМУНІКАЦІЙ З УРАХУВАННЯМ СТАНДАРТІВ БЕЗПЕКИ, ПЛАНУВАННЯ І ПОБАЖАНЬ КЛІЄНТА.

Виходячи з проєкту, складається технічне завдання на проєктування комунікацій у будинку. На цьому етапі підраховують і попередній кошторис. Потім проводиться технічне обґрунтування застосування тих чи інших матеріалів, створюється схема мереж та креслення прокладання комунікацій, деталізуються основні вузли. Креслення повинні бути дуже докладними, із зазначенням довжини ділянок трубопроводів, місць встановлення регулюючої арматури та іншими деталями.

Особливості монтажу інженерних комунікацій у приватному будинку

Водопостачання

Приватний будинок може бути підключений до центрального водопроводу або ж до власного автономного джерела води – колодязя чи свердловини.
Особливістю влаштування водопостачання у приватному будинку є необхідність встановлення насосної станції, гідроакумулятора для згладжування гідроударів при пуску та відключенні насоса, а також резервуар для зберігання запасу води. Також необхідно встановити фільтри для захисту системи водопостачання від забруднень, і тонке очищення для можливості використовувати воду як питну. Для транспортування води в будинок можуть використовуватися мідні, полімерні та сталеві труби.

Каналізація

Каналізація в котеджі вимагає наявності локальної очисної споруди із системою глибокого біологічного очищення, де стоки очищаються біологічним шляхом. Такі системи екологічні та практично не вимагають додаткового обслуговування. Трубопроводи внутрішньої системи каналізації приватного будинку монтуються з труб ПВХ, такий матеріал є найбільш довговічним для цих цілей. Перед тим, як почати вибирати обладнання та створювати проєкт каналізаційних мереж, наші фахівці визначають їхню продуктивність, необхідну глибину прокладання каналізаційного трубопроводу та висоту ґрунтових вод, а також розташування котловану для резервуару — він повинен знаходитись як мінімум за 4–6 метрів від будівництва.

Опалення

Виходячи з того, для яких цілей буде використовуватися споруда, можна підібрати оптимальну систему опалення, яка буде економно витрачати енергетичний ресурс. Так, наприклад, будинок для постійного проживання потребує зовсім інших характеристик, порівняно з дачею або сезонним будинком. Чи потрібне гаряче водопостачання і в якому обсязі? Погодьтеся, басейн із підігрівом змінює багато. Також необхідно враховувати чи далеко розташований газопровід або ж його немає взагалі. Скільки потужності від наявного джерела електричної мережі можна виділити на опалення об'єкта?

РОЗІБРАТИСЯ У ВСІХ ТОНКОСТЯХ І ПІДІБРАТИ СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНО ПІД ВАШ ПРОЄКТ ДОПОМОЖУТЬ НАШІ ФАХІВЦІ.

Основні види опалювальних систем:

• Опалення на твердому та рідкому паливі
• Газове опалення
• Електричне опалення
• Тепловий насос
• Інфрачервоне опалення
• Печі та каміни
• Комбіновані котли

Електропостачання

Електропостачання в приватному будинку має бути надійним та безпечним. Для влаштування електрики в будинку потрібна трансформаторна підстанція. Напруга з трансформаторної підстанції йде повітряними лініями електропередачі і потрапить до споживача, у якого воно має бути в межах 380В з допуском ± 10%.

Для створення проекту електропостачання необхідно зробити точний розрахунок енергоспоживання – від цих цифр залежить вибір електрообладнання та захисних пристроїв. Перед початком робіт необхідно укласти договір на електропостачання будинку, а після прокладання проводки та підключення обладнання необхідно встановити лічильник.

Рекуперація/вентиляція

Приміщення, в якому встановлена ​​система рекуперації, має більш сприятливий мікроклімат. Люди, які перебувають у ньому, почуваються комфортніше і менше хворіють. В наші дні система вентиляції значно вдосконалена і здатна суттєво знизити втрати тепла в зимовий період та не пропускає спеку влітку під час подачі свіжого повітря з вулиці. Цей пристрій називається рекуператором повітря.
Якісний рекуператор здатний повертати 65% тепла, яке може бути втрачене при традиційному вентилюванні.

Переваги системи рекуперації:

 • Зменшення витрат на опалення та кондиціювання до 50%;
 • комфортний мікроклімат у приміщенні;
 • недороге обслуговування;
 • знижує рівень пилу в будинку;
 • довговічність;
 • простий монтаж.

Влаштування рекупераційної системи

Рекуператор повітря складається з двох камер, які проходять паралельно одна одній. Таким чином, між двома камерами відбувається теплообмін, під час якого взимку повітря з вулиці підігрівається відпрацьованим теплим, а влітку – навпаки.

Види рекуператорів:

 • Роторний
 • Пластинчастий
 • Керамічний
 • Паперовий

Кожен із перелічених видів має свої особливості. Спеціалісти компанії «Сервус Київ» допоможуть розібратися у всіх тонкощах та підберуть обладнання, яке підійде для Вашого приміщення.

Кондиціонування та зволоження повітря

Продумуйте розташування системи кондиціонування та зволоження ще на стадії проєктування. Це допоможе сховати технічні вузли без додаткових витрат та отримати візуально приємний результат.
Наші партнери спеціалізуються на створенні оптимальних кліматичних умов у приміщенні, незалежно від того, чи йдеться про житлову або комерційну нерухомість.

ЧИ НЕОБХІДНО ВАМ ВСТАНОВИТИ СИСТЕМУ КОНДИЦІОНУВАННЯ АБО Ж ПРОВЕСТИ МОНТАЖ СИСТЕМИ ЗВОЛОЖЕННЯ – ВИ ЗАВЖДИ МОЖЕТЕ ЩОДО ЦЬОГО ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ У НАШИХ ФАХІВЦІВ.

Вартість робіт з облаштування інженерних мереж

Ціна проєктування та прокладання інженерних мереж залежить не тільки від масштабів робіт, а й від якості матеріалів, що використовуються. Можна з упевненістю сказати: інженерні мережі — не те, на чому варто економити. Тому що їх ремонт не просто обходиться дорого — він пов'язаний зі значними незручностями для господарів, а аварії мереж можуть завдати серйозної шкоди майну і навіть життю людей.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку