• Україна, Київ

  • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » Про компанію «Сервус Київ»

Про компанію «Сервус Київ»

Компанія «Сервус Київ»: найкращі енергозберігаючі будинки в Україні за європейськими стандартами!

Енергозберігаючі будинки за канадською технологією – наш головний напрямок у будівельному бізнесі як в Україні, так і в країнах ЄС. І не випадково саме наша компанія стала однією з перших, хто почав знайомити українців із SIP-технологією, яка заслужила популярність у США та Європі з 80-х років, а в Канаді – з 60-70 років минулого століття. Ми перші в Україні, хто представив готові каркасно-щитові будинки та запропонував замовити будівництво житла під ключ за заздалегідь розробленими проєктами.

Наша місія. Головна мета нашої роботи – довести, що енергоефективні будинки в Україні – це реальність, яка не потребує надхмарних витрат. У прагненні поширити енергозберігаючі технології ми пропонуємо лише найефективніші рішення, які задовольняють потреби як тих, хто цінує комфорт, так і тих, для кого естетика на першому місці. Саме тому наші клієнти не втрачають час у багаторічному очікуванні закінчення будівництва та не шукають способу зробити будинок ще теплішим. Кожен проєкт реалізується дуже швидко та демонструє чудові показники енергоефективності.

Будівельна компанія «Сервус» існує з 2005 року. Відтоді було відкрито 21 представництво в Україні, а також у ЄС (Польщі та Словаччині). Планомірне розширення виробничо-будівельної бази «Сервус Київ» спрямоване на впровадження інновацій у сегменті енергоефективних будівельних технологій.

З першого дня заснування нашою спеціалізацією залишається проєктування, виробництво, будівництво та реконструкція енергозберігаючих індивідуальних будинків, комерційних та адміністративних споруд.

Озираючись назад, можна сказати, що в Україні компанія «Сервус Київ» пройшла складний шлях, трансформувавшись з першопрохідника ринку енергоефективного будівництва в авторитетного та надійного лідера, який пропонує будинки, що швидко будуються, за канадською технологією.

Наші проєкти. За весь час роботи було зведено 2265 будинків, що підтверджує успіх на українському будівельному ринку. З появою нових технологій та будівельних тенденцій існуючі проєкти будинків регулярно оновлюються та вдосконалюються.

Виробнича база. Сумарна площа територій «Сервус» перевищує 3 гектари. Виробничі цехи займають 3,6 тис. м2, адміністративно-офісні будівлі розміщуються на території 1,6 тис. м2. На рік обсяги виробництва становлять 750 будинків і можуть бути розширені вдвічі.

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ БУДИНКИ В УКРАЇНІ СТАЛИ ЩЕ ДОСТУПНІШИМИІ, ТІЛЬКИ НА ВИРОБНИЦТВІ І У НАШОМУ ЦЕНТРАЛЬНОМУ ПРЕДСТАВНИЦТВІ ПРАЦЮЄТЬСЯ ПОНАД 300 ЛЮДЕЙ!

Ми стежимо за регулярним оновленням бази та підвищенням рівня обслуговування наших клієнтів, тому позиція лідера в галузі панельно-каркасного будівництва надійно закріплена за «Сервус Київ».

Наша компанія відкрита для співпраці. Приєднуйтесь до світу енергозберігаючих технологій – будуйте разом із «Сервус Київ».

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку