• Україна, Київ

 • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » Архітектурне проектування

Архітектурне проектування

Архітектурне проектування

Архітектурне проєктування – це розробка проєктної документації, а також ескізних та робочих проєктів будівель різного призначення. Створення унікального архітектурного об'єкта, який з максимальною надійністю та ефективністю виконуватиме свою основну функцію та стане частиною навколишнього середовища.

Компанія «Сервус-Київ» надає широкий спектр послуг архітектурного проєктування – від невеликих заміських будинків або котеджів до складних житлових та комерційних будівель і комплексів.

Наша компанія здійснює проєктування у кілька етапів.

 • Визначення потреб замовника.
  На цьому етапі нам важливо з'ясувати основні переваги та бажання клієнта, визначити найбільш відповідний тип і стиль будівлі. Також важливо обговорити композиційні рішення, функціональне зонування та інші нюанси.
 • Робота з архітектором.
  Другим етапом у розробці індивідуального проєкту є робота клієнта з архітектором. Це відбувається безпосередньо в офісі, де замовник може описати основні побажання, а також отримати рекомендації спеціаліста.
 • Розробка проєкту.
  Наступний етап архітектурного проєктування складається зі створення ескізного проєкту, що включає генпланування, планування поверхів, представлення перспектив, а також зміст проєкту.
  Далі створюється робочий проєкт, який складається з документації, необхідної для узгодження та подальшого будівництва.
  Під час проєктування ми враховуємо особливості рельєфу на ділянці; розу вітрів; орієнтацію по сторонах світу, необхідну для проведення інсоляції; також геологічні особливості ділянки для правильної розробки фундаменту.
 • Розробка зовнішнього вигляду.
  Не менш важливо те, як виглядатиме будівля ззовні. При розробці фасадів архітектор надає варіанти кольорових рішень та обробки матеріалів із застосуванням декоративних елементів. Також ми надаємо 3D-модель, щоб клієнти могли розглянути об'єкти з усіх боків.
  Далі, коли всі вищезгадані пункти узгоджено, проєкт передаємо на розробку конструктору. Це останній, не менш важливий етап розробки проєкту.
  Компанія «Сервус-Київ» має великий досвід роботи в галузі проєктування, тому всі послуги ми надаємо максимально швидко та якісно.

 

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку