• Україна, Київ

  • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » ТЕХНОЛОГІЯ MITEK

ТЕХНОЛОГІЯ MITEK

Технологія MiTek: немає нічого неможливого

Технологія MiTek – це надійна американська система проєктування та збирання кроквяних конструкцій даху (ферм) на основі спеціального зубчастого кріплення фірми MiTek, запатентованого ще в 1950-х роках, і систем автоматизованого комп'ютерного проєктування, створених цією компанією. За допомогою використання такої технології час від розробки до збирання та встановлення кроквяних ферм значно звужується, економляться інженерний ресурс та витрати на будівництво. При цьому запатентоване кріплення забезпечує максимальну міцність зчеплення вузлів ферми і не призводить до розщеплення кроквяного бруса.

ЗАВДЯКИ ТЕХНОЛОГІЇ MITEK ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ВРАЖАЮЧА ТОЧНІСТЬ І ШВИДКІСТЬ ЗБИРАННЯ ДАХУ. ПОРІВНЮЮЧИ З ДАХАМИ, КРОКВИ, СТІЙКИ І РОЗКОСИ ЯКИХ ПІДГАНЯЮТЬСЯ ПО МІСЦЮ, З MITEK МОЖНА ЗЕКОНОМИТИ В 2-3 РАЗИ БІЛЬШЕ ЧАСУ!

Склад технології MiTek

Технологія MiTek – це комплексне інженерне рішення, що включає три елементи:

  • Комп'ютерне програмне забезпечення для автоматизованого проєктування з урахуванням сили вітрів, вологості, середньорічного обсягу опадів (у тому числі – снігу) та порогових температур у різні сезони року.
  • Точний розкрій дерев'яних елементів за допомогою спеціальних промислових верстатів.
  • Використання зубчастих пластин та іншого сполучного кріплення та фурнітури MiTek для збирання вузлів та їх об'єднання у кроквяні ферми у заводських умовах.

Состав технологии MiTek

Порядок виконання операцій з виготовлення кроквяних конструкцій «МіТек» не може бути порушений – до розкрою та з'єднання складових елементів даху можна приступати лише після програмного інженерного розрахунку. Після закінчення точного фабричного збирання ферми MiTek відправляються на будівельний майданчик, де встановлюються на свої місця за заздалегідь підготовленими кресленнями без підрізок та підгонок.

Філії компанії MiTek відкриті на п'яти континентах, як наслідок, дахи із фермами «МіТек» проєктуються по всьому світу. Найчастіше ними обладнують каркасні будинки за канадською технологією.

Переваги

Крім вражаючої швидкості та зручності будівництва даху, технологія MiTek забезпечує такі переваги:

  • Проєктування даху з великими прольотами без необхідності використання додаткових опор
  • Точний облік усіх атмосферних, осадових та вітрових навантажень на майбутній дах
  • Створення дахів як простої, так і дуже складної архітектурної форми
  • Геометрична точність

Додати можна і те, що при будівництві використовуються екологічно чисті матеріали, конструкція виходить дуже надійною і надалі експлуатація даху з фермами «МіТек» не створює проблем.

Втілення сміливих ідей архітектора

Плануючи побудувати будинок у Києві під ключ, багато замовників зіштовхуються з небажанням архітекторів проєктувати дах Вашої мрії. Завдяки впровадженню технології MiTek компанія «Сервус Київ» не обмежує своїх клієнтів у польоті уяви. Спроєктовані та зібрані на заводі «Сервус» ферми доставляються на майданчик готовими до монтажу, де їх встановлюють за проєктом та фіксують за допомогою спеціальних пластин.

Наші замовники залишаються задоволеними результатом – найсміливіші дизайнерські ідеї з великими, складними за формою дахами знаходять втілення в наших енергоефективних будинках. На базі ферм MiTek будуються скатні дахи, горища, мансарди, дахи фінського типу. Більше того, навіть дахи з дуже складною геометрією будуть спроєктовані безпомилково та з урахуванням усіх навантажень.

З технологією MiTek ідеї архітектора реалізуються швидко, якісно та без помилок!

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку