• Україна, Київ

  • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » Новини та акції » Будинок-термос або житло із СІП панелей

Будинок-термос або житло із СІП панелей

image
07.04.2020

Ми вже не раз говорили про переваги будинків з СІП-панелей, але давайте ще раз детально розглянемо їх теплоізоляційні особливості.

Конструкція, побудована за СІП-технологією, відрізняється від традиційних будівель тим, що її елементи складаються з теплоізоляційних плит. За такої методики ні стіни, ні підлога, ні стеля не допускають проникнення холоду всередину приміщення. Канадський будинок є подобою термоса, що не має пробілу для охолодження поверхні. Сама сендвіч-панель у 6-10 разів краще утримує тепло, ніж бетонна або цегляна стіна такої ж товщини.

У СІП-панелей теплоізоляційні властивості нагадують термос. Якщо за вікном буде -20 ° С, і ви відключите батареї на три дні, то температура в будинку впаде лише на п'ять градусів. Те саме влітку: охолодили приміщення, вимкнули кондиціонер, насолоджуйтесь комфортною температурою. Такі властивості матеріалу дозволять мешканцям добре заощадити на опаленні та електроенергії.

Деякі схильні думати, що панельні будинки-термосу коштують у рази дорожче за традиційні житлові будівлі. Однак це зовсім не так. Завдяки невисокій ціні на сировину для виготовлення будматеріалу, простоті монтажу, коротким термінам будівництва стін канадський будинок виходить не дорожче, ніж житло, побудоване за класичним методом. Також вартість знижується за рахунок полегшеного способу влаштування фундаменту. Найчастіше використовується стрічкова неглибока основа, що значно знижує витрати на матеріал та роботу. Надалі будинок-термос поверне фінанси шляхом економії на опаленні.

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку