• Україна, Київ

  • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » Новини та акції » Особливості проектів будинків у сучасному стилі

Особливості проектів будинків у сучасному стилі

image
06.05.2020

Проектуючи будинки, дизайнери орієнтуються насамперед не на тенденції в проектуванні та будівництві, а на переваги власників, які зазвичай полягають в оригінальності дизайну, функціональності приміщень та комфорті житла.

Для проектів будинків у сучасному стилі характерні такі риси:

  1. Єдність із природою. Сучасні будинки створюють таким чином, щоб вони гармонійно вписувалися в довкілля та були інтегровані у ландшафт. Такі будинки здаються природним продовженням природи.
  2. Простота форм. Будинкам притаманні мінімалізм і простота, відсутні екстравагантний декор і химерні елементи. Індивідуальність підкреслюється текстурою матеріалів, кольором, формою, а також освітленістю.
  3. Відкритість та легкість. Завдяки масштабному склінню стираються межі між житловим приміщенням та зовнішнім середовищем. Близькість та візуальний контакт із природою здійснюються також за допомогою створення терас, мансард та балконів.
  4. Екологічність. При проектуванні сучасних будинків перевагу надають застосуванню екологічно чистих, натуральних матеріалів.

Сучасний стиль у будівництві приватних будинків зародився понад сто років тому, коли простота форм почала переважати витонченість класицизму.

Унікальні та перевірені часом будинки Сервус відрізняються зручним плануванням та використанням сучасних технологій. Ознайомитись з проектами та вибрати для себе відповідний ви можете у розділі «проекти».

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку