• Україна, Київ

 • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » Новини та акції » Термобудинки за канадською технологією від компанії «Сервус»

Термобудинки за канадською технологією від компанії «Сервус»

image
18.10.2017

Чи плануєте побудувати дачу чи будинок для постійного проживання? Крім архітектури, внутрішнього дизайну та інших питань важливо також подумати про енергоефективність будівлі. Сьогодні енергоресурси значно подорожчали, і це треба враховувати. Адже ви не хочете в холодні сезони року мерзнути у власному будинку?! Це не обов'язково.

У чому секрет? Відповідь проста - СІП-панелі!

На сьогоднішній день компанія «Сервус Київ» пропонує будівництво каркасних термобудинків із SIP-панелей за унікальною технологією, яку почали використовувати спочатку у Канаді ще у 60-х рр., а потім в Америці та у багатьох країнах Європи. І якщо раніше технологія була інноваційною і обходилася досить дорого, то зараз вона стала дуже популярною та економічною.

Енергоефективність будинків із СІП панелей порівняно з іншими матеріалами

Крім вигідної ціни, енергозберігаючі будинки мають інші переваги. Одне з головних – їхня здатність зберігати тепло. З таким будинком Ви будете витрачати на опалення в 3 рази менше, ніж якщо Ви жили в такому ж за розмірами цегляному будинку. А якщо Ви хотіли б зрівняти втрату тепла, то Вам довелося б зробити стіни цегляного будинку в 15 разів товщі, ніж стіни з СІП-панелей. А це стоятиме, як Ви розумієте, набагато дорожче. Крім того, такі будівлі не вимагають додаткового утеплення та є екологічно безпечними, що також актуально останнім часом.

У процесі виробництва сендвіч-панелей фахівці компанії «Сервус-Київ» використовують спінений полістирол, який укладуть між двома міцними OSB-плитами. Всі три шари склеюються за допомогою поліуретанового клею та під тиском понад 15 тонн. Завдяки цьому SIP-панелі (або сендвіч-панелі) стають міцними та повітронепроникними.

Коефіцієнт їхньої теплопровідності досить високий. Для порівняння:

 • 0,3-0,45 Втм°С - коефіцієнт теплопровідності червоної глиняної цегли
 • 0,5-0,8 Втм°С - силікатної цегли
 • 0,10-0,30 Втм°С - газобетонних блоків
 • 0,10-0,35 Втм°С - піноблоків
 • 0,10-0,35 Втм°С - піноблоків
 • 0,09-0,18 Втм°С - дерева
 • 0,03-0,05 Втм°С - СІП-панелей товщиною 160 мм.

Скільки можна заощадити газу на опаленні термобудинку?

Розрахунки показують, що на опаленні термобудинку ви будете витрачати в 3,25 рази менше газу, ніж для опалення звичайного будинку з цегляними стінами.

Параметри Термодім Цегляний будинок
Коефіцієнт теплопровідності стін, Вт/(м∙К) 0,28 0,95
Температура у приміщенні, °С 18 18
Питома теплова характеристика будівлі, Вт/(м³∙°С) 20 65
Об'єм будівлі, м³ 600 600
Кількість енергії необхідна для обігріву 600 м 3 будівлі протягом 1 години 600 м³ × 20 Вт/м³ × 1 год = 12 кВт∙год = 43 200 кДж 600 м³ × 65 Вт/м³ × 1 год = 39 кВт∙год = 140 400 кДж

В результаті будинки, побудовані за канадською технологією з використанням описаного вище матеріалу:

 • Мають відмінну теплоізоляцію, яка в 6 разів перевищує теплоізоляцію цегляного будинку.
 • Мають низький рівень теплопровідності, що дозволяє витрачати набагато менше ресурсів на обігрів будинку, а отже — непогано економити. Так, за теплозберігаючими властивостями стіні із СІП-панелі завтовшки 16 см дорівнює цегляна стіна завтовшки 3 м.
 • Служать понад 80 років, оскільки пінополістиролу не властиві зміна хімічних характеристик, гниття та деформація.
 • Забезпечують безпеку навіть при ураганах та серйозних землетрусах, що особливо важливо для сейсмічно активних районів.
 • Мають гарні вогнетривкі властивості завдяки спеціальній обробці стін, в результаті чого вони при невеликому вогні самозагасають, а при впливі полум'ям не піддаються горінню протягом години.
 • Є екологічно чистими, тому що не виділяють формальдегідів або інших шкідливих речовин у кількості, що перевищує норму.
 • Будуються швидко і в будь-який сезон року (можливе будівництво такого будинку за 3 місяці). При цьому будинок стоїть на легшому фундаменті і не просідає. Додатково утеплювати стіни не потрібно.

Варто вкласти кошти. Зверніться до професіоналів, і вже через 3-6 місяців Ви станете господарями сучасного, надійного та енергоефективного будинку.

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку