• Україна, Київ

  • проспект Любомира Гузара 20а

Головна » Новини та акції » Технологія MiTek: немає нічого неможливого

Технологія MiTek: немає нічого неможливого

image
17.10.2018

Компанія «Сервус» при будівельних роботах використовує найпередовіші системи виготовлення та проектування. Так, технологія MiTek, що пройшла випробування часом, є найнадійнішою американською системою проектування та складання кроквяних конструкцій даху — ферм. Технологія передбачає застосування спеціального зубчастого кріплення, запатентованого ще в 1950-х роках, та систем автоматизованого комп'ютерного проектування від однойменної фірми. Завдяки цьому тимчасовий проміжок між розробкою проекту та збиранням та встановленням кроквяних ферм значно звужується, економляться інженерний ресурс та витрати на будівництво. При цьому запатентоване кріплення забезпечує максимальну міцність зчеплення вузлів, забезпечуючи захист від розщеплення кроквяного бруса.

Компанія «Сервус» почала використовувати технологію MiTek офіційно першою в Україні: http://mitek.ua/Виробники_ферм

MiTek - енергоефективна технологія

Вибираючи конструкцію даху для майбутнього будинку, насамперед звертайте увагу на енергоефективність. Цей параметр суттєво впливає на мікроклімат. При будівництві житла від компанії «Сервус» зазвичай використовується мінеральна вата товщиною мінімум 300 мм.

Таке рішення щодо утеплення підпокрівельного простору дозволяє досягти значного опору теплопередачі. 6,91 (м²•˚С)/Вт. У кожному комплекті також передбачені всі необхідні паро- та гідробар'єри.

Для порівняння: дах із СІП-панелі 204 мм має опір теплопередачі. 3,88 (м²•˚С)/Вт.

Показники енергоефективності даху, виготовленого та утепленого за американською технологією, більш ніж у 1,7 раза перевищують аналогічні параметри СІП-панелі завтовшки 204 мм!

Переваги будівництва за технологією MiTek в Україні

  • Гарантована надійність. Будівництво за американською технологією передбачає використання спеціально виготовлених за проектом покрівельних ферм зі крокви, що з'єднуються за допомогою зубчастих платівок. Саме кроквяні конструкції дозволяють перетворити покрівлю будь-якої будівлі на шедевр проектного та дизайнерського мистецтва. MiTek - технологія, що нагадує конструктор: монтаж даху зводиться до елементарного збирання заготовок, які скріплюють між собою спеціальними пластинами.
  • Мінімальні терміни будівництва. За 1 день будівельна бригада із 4 осіб може забезпечити до 80 м.2 горизонтальні проекції даху. Будівництво будинку за американською технологією характеризується високою динамічністю.
  • MiTek 20/20 - програмне забезпечення. Програмне забезпечення американської компанії дозволяє з високою точністю розробляти дахи, враховуючи вагу конструкції, а також вітрове та снігове навантаження згідно з діючими будівельними нормами.

Переваги MiTek під час будівництва

Дахи складної архітектури. Американська система дає можливість проектувати легкі та економічні дахи складної форми, які неможливо збудувати з СІП-панелей і в яких раніше неминуче застосовувалися дорогі металеві елементи.

Беззапорні довгопролітні ферми. Технологія дозволяє проектувати та виробляти як стандартні кроквяні конструкції висотою до 5 м, так і рамні та арочні варіанти. Такі ферми можуть перекривати прольоти до 30 м без додаткових опор. Застосовуються у будівництві складських, спортивних, сільськогосподарських та комерційних споруд, що дозволяє економити час та ресурси.

Історія компанії Mitek

Компанію MiTek заснували 1942 року в США. Спочатку фірма була невеликим сімейним бізнесом і мала назву Moehlenpah Engineering Inc. (На честь засновника, інженера-винахідника Уолтера Моленпа). У ті часи компанія спеціалізувалася на виробництві різного обладнання (верстатів, машин) та технічних деталей. Пізніше асортименти продукції значно розширилися завдяки сполучним елементам і деталям для верстатів. На початку 1960-х фірма досягла появи на американському ринку гідравлічного преса, який суттєво спростив виробництво дерев'яних будівельних конструкцій.

У 1950 році американський інженер Джон Джурієт розробив металеві сполучні елементи. Трохи згодом, у 1953 році, до нього приєднався брат — фінансист Вільям. У Майамі (штат Флорида) брати заснували компанію Gang-Nail Systems Inc., яка самостійно вела бізнес до 1979 року. Пізніше її перейменували на Redland Plc. Під цим ім'ям вона проіснувала до 5 квітня 1988 року.

Дві фірми, створені двома американськими інженерами, незалежно одна від одної намагалися освоїти європейський ринок. Як і у Gang-Nail, так і у Moehlenpah Engineering були партнери у Швейцарії, Великій Британії, Західній Німеччині та Франції. Незважаючи на це, впровадження дерев'яних будівельних конструкцій, виготовлених за допомогою металевих зубчастих пластин, на європейський ринок є результатом спільних зусиль американського Moehlenpah та британського Hydra-Air International.

З початку XX століття у Хелосоуені (Західно-Центральне графство, Англія) вироблялися гідравлічні преси та інші інженерні пристрої. З 1968 британці тісно співпрацювали з компанією Моленпа.

У 1980-х Moehlenpah Engineering Inc. зазнала значних змін. У 1985 році сім'я Моленпа поступилася контрольним пакетом акцій, і фірма отримала нинішнє ім'я. 5 квітня 1988 року компанія оголосила про придбання Hydra-Air International та Gang-Nail System Inc. Повна вартість угоди становила 74,3 мільйона доларів США.

У липні 2001 року 90% акцій фірми придбав інвестиційний холдинг Berkshire Hathaway, яким особисто управляє Уоррен Баффет — один із найбагатших людей у ​​світі. Сьогодні MiTek має представництва на п'яти континентах та займає 76% глобального ринку.

Отримати розрахунок вартості будинку

Записатись на перегляд готового будинку